МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ


ВСЕГДА ЕЩЕ БОЛЬШЕ ДЛЯ ВАС И ВАШЕЙ СЕМЬИ

ВСЕГДА ЕЩЕ БОЛЬШЕ ДЛЯ ВАС И ВАШЕЙ СЕМЬИ

Вы и Ваша семья в любой день недели, в любое время дня можете спокойно кататься на велосипеде или выгуливать свою собаку, а также играть с детьми в парке с высшим уровнем безопасности. Queen Central Park площадью в 10.000 квадратных метров, предлагает Вам в центре Стамбула комфорт загородного дома.

Вы можете приятно беседовать на балконе Вашей квартиры, при этом наслаждаясь панорамой Босфорского пролива и вдыхая
CENTRAL PARK

ОСОБЕННОСТЬ QUEEN CENTRAL PARK НЕ ТОЛЬКО В ЕГО АРХИТЕКТУР…

Queen Central Park включает садово-парковую зону площадью 10.000 квадратных метров и представляет всем членам Вашей семьи уникальное жизненное пространство.

Вам остается только приятно провести время в зелени, в самом центре города.

Size kalan ise şehrin tam kalbinde yeşillikler içerisinde huzurla vakit geçirmek.HIGHLIFE

СДЕЛАЙТЕ ШАГ НА ПУТИ К САМОМУ ВДОХНОВЛЯЮЩЕМУ ПРИКЛЮЧЕНИЮ В ВАШЕЙ ЖИЗНИ

В домах концепции HIGHLIFE проекта Queen Central Park все зависит от Вас …
От Ваших желаний, от Ваших привычек, от Вашей мечты … Оставьте привычные услуги жилых домов! Queen Central Park заново регламентирует стандарты комфорта своими необычными услугами. По своему настроению Вы можете выбрать скутер или люкс машину; придя домой в поздние часы после долгого совещания, получить услуги СПА или заказать у частного портного костюм Вашей мечты для особого случая. Будьте готовы к жизни на высоком уровне в Queen Central Park, где Вы почувствуете свою избранность!
  • Услуги консьержки

  • Crown Lounge

  • Территория для приглашений и празднований

  • Бесплатные услуги частных автомобилей

  • Обслуживание в номере

ЛОББИ


ЛЮБОВЬ С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА


Лобби, встречающее гостей Queen Central Park, с первого взгляда завораживает их высокими пышными потолками, современным дизайном и впечатляющим интерьером.
ОЖИДАНИЕ В ЛОББИ ЕЩЕ НИКОГДА НЕ ДОСТАВЛЯЛО ТАКОГО УДОВОЛЬСТВИЯ


Со вкусом оформленное лобби, доброжелательные лица и высокое качество услуг... Здесь Вы не заметите, как пролетит время …


CROWN LOUNGE

ЖИЗНЬ, УВЕНЧАННАЯ НЕОБЫЧНЫМ LOUNGE

Вы получите необычайное удовольствие, проводя время со своей семьей, принимая гостей и празднуя особые даты на территории холла на последнем этаже Queen Central Park. Этот необычный холл захватывает дыхание не только своей архитектурой и дизайном, но и панорамой Стамбула.FIT STOP

ФОРМУЛА ДЛЯ СОХРАНЕНИЯ СТРОЙНОСТИ

Ежедневные физические упражнения в сопровождении профессиональных тренеров, восстановление энергии в СПА или бане и бодрое начало дня… Центр здоровой жизни Queen Central Park Fit Stop позволит Вам всегда оставаться энергичными, бодрыми и стройными.
МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ

Keep informed about the Queen Central Park

GİZLİLİK İLKELERİ ve KULLANIM KOŞULLARI

SİNPAŞ GYO sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası SİNPAŞ GYO tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

SİNPAŞ GYO ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir SİNPAŞ GYO web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;

SİNPAŞ GYO web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;

SİNPAŞ GYO sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

• Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek • Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, • Ziyaretçi profillerimizi belirlemek, • İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;

SİNPAŞ GYO , ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. SİNPAŞ GYO, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnterntten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Site Kullanım Şartları;

SİNPAŞ GYO web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. SİNPAŞ GYO web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler

SİNPAŞ GYO’ in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. SİNPAŞ GYO bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. SİNPAŞ GYO web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi izin@sinpasgyo.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”