Dolmabahçe-Bomonti Tüneli sayesinde birkaç dakika içinde Boğaz’a ulaşabilmeyi kim istemez? Ya da Piyalepaşa-Kağıthane Tüneli sayesinde TEM ve köprü bağlantı yollarına anında bağlanabilmeyi?

Queen Bomonti, düşlerinizin gerçeğe dönüşeceği yerde, bambaşka bir İstanbul yaşamanız için sizi bekliyor!
Lüksü yeniden tanımlayan highlife konsepti
Queen Bomonti’de!
CENTRAL PARK
İstanbul’un merkezinde tamamen size özel 10.000 metrekare saklı bahçe
CROWN LOUNGE
Büyüleyici manzara eşliğinde dilediğiniz daveti verebilir ve özel kutlamalarınızı unutamayacağınız anlara dönüştürebilirsiniz.
LOBBY
ilk görüşte etkileneceğiniz ihtişamlı bir lobi
FIT STOP
Zinde kalmanın formülü
 
Tenis, basket sahaları, yüzme havuzu ve spa
ÖZEL HİZMETLER
Vale, kiralık araç, concierge, room service
BALKON
Queen Bomonti’de İstanbul’un eşsiz güzelliğini gündüz ayrı, gece ayrı bir manzarayla kucaklayabilirsiniz.
DEKORASYON TRENDLERİ
MARBLE
Cazibe ve konfor, Marble stiliyle dekore edilmiş eviniz için anahtar kelimeler… Marble ile evinizde konfor içinde yaşamanın keyfini sürerken göz alıcı ve çarpıcı bir stile de sahip olacaksınız.
DEKORASYON TRENDLERİ
LOFT
Beton yüzeylerin hakim olduğu Loft tarzı ile rahat ve modern bir yaşam sizi bekliyor. Gri ve metal renklerin iz bıraktığı dokunuşlarla seçkin ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayan bir dünyanın kapısını aralayacaksınız.
DEKORASYON TRENDLERİ
WOODEN
Ahşap görünümlü yüzeyleriyle dikkat çeken Wooden stili, sıcak renklerin huzur veren etkisi ile zamansızlığa davetiye çıkarıyor. Wooden tarzının sıcaklığı, evinize adım atar atmaz içinizi ısıtacak.
DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN
AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN

GİZLİLİK İLKELERİ ve KULLANIM KOŞULLARI


SİNPAŞ GYO sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası SİNPAŞ GYO tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.


SİNPAŞ GYO, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir SİNPAŞ GYO web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.


Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.


SİNPAŞ GYO web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.


Kişisel Bilgilerin Toplanması;

SİNPAŞ GYO web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.


Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;

SİNPAŞ GYO sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

• Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek

• Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,

• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,

• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek


Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.


Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;

SİNPAŞ GYO , ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.


Bilgi Güvenliği;

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. SİNPAŞ GYO, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnterntten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.


Site Kullanım Şartları;

SİNPAŞ GYO web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. SİNPAŞ GYO web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.


Politikamızdaki Değişiklikler

SİNPAŞ GYO’ in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.


Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. SİNPAŞ GYO bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. SİNPAŞ GYO web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.