با ما تماس بگیرید


موقعیت مکانی
یک موقعیت مکای که امتحان خود را معضل در ترافیک
پس داده است

موقعیت مکانی
یک موقعیت مکای که امتحان خود را معضل در ترافیک
پس داده است

چه کسی حاظر نیست که در عرض چند دقیقه از محله تونل بومونتی-دلمهباهچه به بسفر برسد؟ یا از تونل پیاله پاشا _کاتانه به بزرگراه و پل؟

بومونتیادا

بومونتیادا شما میتوانید پیاده از کویین سنترال پارک به بومونتیادا، مرکز جدید تفریحی و مجتمع هنری فرهنگی استانبول بروید. در بومونتیادا که در زمانی کوتاه به یک لوکوموتیو زندگی فرهنگی و اجتماعی تبدیل شد قادر خواهید بود از انواع فعالیت ها گرفته تا اجراهای هنری و کارگاه های آموزشی بهرهمد شوید. رستوران ها و کافه ها با انواع طعم ها و سبک غذایی سرار دنیا ، بومونتیادا را به مرکز جدید غذایی در شهر تبدیل کرده است

بومونتیادا

بومونتیادا شما میتوانید پیاده از کویین سنترال پارک به بومونتیادا، مرکز جدید تفریحی و مجتمع هنری فرهنگی استانبول بروید. در بومونتیادا که در زمانی کوتاه به یک لوکوموتیو زندگی فرهنگی و اجتماعی تبدیل شد قادر خواهید بود از انواع فعالیت ها گرفته تا اجراهای هنری و کارگاه های آموزشی بهرهمد شوید. رستوران ها و کافه ها با انواع طعم ها و سبک غذایی سرار دنیا ، بومونتیادا را به مرکز جدید غذایی در شهر تبدیل کرده است

تمام جاده ها به اینجا ختم میشود

نیشانتاشی، دولمه باهچه، تکسیم، شیشلی ..... کویین سنترال پارک دقیقا در نزدیکی تمام مراکز تفریحی و تجاری استانبول واقع شده. ویژگی هایی مثل دسترسی آسان به فعالیت های هنری ایونت های فرهنگی که قلب تپنده شهر است، موسسات آموزشی رده بالا، مراکز خرید، موسسات درمانی و یک بازار محصولات ارگانیک برایتان موقعیتی ارزشمند را به ارمغان می آورد


  • من میتوانم پیاده به پارک خودم بروم

  • در فاصله یک دقیقه به بومونتیادا

  • دولمه باهچه در 5 دقیقه

  • 9 دقیقه تا صحنه نمایش فضای باز

  • 10 دقیقه تا گالاتا

  • 10 دقیقه تا نیشانتاشی

براى كسب اطلاعات بيشتر

GİZLİLİK İLKELERİ ve KULLANIM KOŞULLARI

SİNPAŞ GYO sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası SİNPAŞ GYO tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

SİNPAŞ GYO ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir SİNPAŞ GYO web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;

SİNPAŞ GYO web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;

SİNPAŞ GYO sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

• Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek • Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, • Ziyaretçi profillerimizi belirlemek, • İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;

SİNPAŞ GYO , ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. SİNPAŞ GYO, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnterntten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Site Kullanım Şartları;

SİNPAŞ GYO web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. SİNPAŞ GYO web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler

SİNPAŞ GYO’ in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. SİNPAŞ GYO bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. SİNPAŞ GYO web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi izin@sinpasgyo.com.tr e-posta adresimiz veya 4441440 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”